Påskefestivalen lyn-GP

05.apr.2007 @ 10:54
I går kveld ble det det spilt lyn-GP. Hele 60 deltakere stilte til start - disse kjempet seg gjennom hele 28 runder. Klar vinner ble Roar Elseth, som er kjent som en meget sterk lynspiller. Han avga kun fire poeng, og var med det 2,5 poeng foran toer Bjarte Leer-Salvesen. 

Her er den komplette resultatlisten:

 1  Roar Elseth, Asker                          24.0
 2  Bjarte Leer-Salvesen, SOSS             21.5
 3  Bjørnar Byklum, SOSS                      21.0
 4  Daniel Kovachev, OSS                      20.5
 5  Bjørn Tiller, OSS                               19.5
 6  Svetoslav Mihailov, Asker                18.5
 7  Bertil Svendsen, Porsgrunn             18.0
 8  Katrine Tjølsen, Bergens               18.0         Vinner klasse 1
 9  Kenneth Einarsen, Akademisk       17.5         Vinner klasse 2
10  Johannes Kvisla, NTG                      17.0
11  Kim Astrup, SOSS                            17.0
12  Anders G. Hagen, Våler                   16.5
13  Jarle Nilsen, Porsgrunn                    16.5
14  Jørn Snellingen, Black Knights         16.5
15  Anders Hobber, Porsgrunn              16.0
16  Odd Ristesund, Kampen                16.0         Vinner klasse 3
17  Per Omtvedt, Stjernen                    16.0
18  Even Thingstad, Hønefoss              16.0
19  Shesmi Rucovci, Indre Østfold         15.5
20  Carl Chr. Aarnes, Nordstrand          15.5
21  Pål Farmen, Caissa                         15.5
22  Anders Thingstad, Hønefoss           15.5
23  Fredrik Lindsøe, NTG                       15.0
24  Christian Harstad, OSS                   15.0
25  Øyvind Fossheim, Fribonden           15.0
26  Sondre Waage Tofte, Stavanger    14.5
27  Guttorm Andersen, Stjernen           14.5
28  Aleksander Omtvedt, 1911             14.5
29  Eirik Søreng, Akademisk                  14.5
30  Atle Larsen, Stavanger                 14.0         Vinner klasse 4
31  Daniel Sandvik, Bergens              14.0         Vinner klasse 5
32  Tor Botheim, 1911                          14.0
33  Jo Kr. Løberg, OSS                          14.0
34  Steinar Moldestad, Stjernen           14.0
35  Timmie Nygaard, Porsgrunn            14.0
36  Aryan Tari, Asker                             14.0
37  Samuel Riiser, OSSU                        14.0
38  Espen Baastø, Norstrand                13.5
39  Henning Kjøita, OSSU                      13.0
40  Rune Kongerød, Porsgrunn             12.5
41  Bård Fjellengen, Sarpsbord             12.5
42  Joakim S. Misund, 1911                   12.5
43  John Olav Kroken, Stjernen             12.0
44  John Olav Njå, Vadsø                      12.0
45  Torgeir Kjøita, OSSU                        12.0
46  Raymond Vagle, SOSS                     11.5
47  Brian Smith, England                       11.5
48  Arman Noor, Stavanger                   11.0
49  Stein Sjuls Hansen, Kampen           11.0
50  Johan Salomon, Nordstrand            10.5
51  Erik Botheim, 1911                          10.0
52  Tord Alnes, Direkte                          10.0
53  Fredrik Jackson, Sevland                 10.0
54  Tormod Thingstad, Hønefoss           9.5
55  Sherington Amarapala, Lørenskog   9.0
56  Thomas R. Hauge, Stjernen             8.5
57  Arne W. Stein, Bergens                   8.5
58  Odd Ivar Fystro, 1911                     8.5
59  Thomas Bryn, Molde                        7.0
60  Lars Løberg, OSS                            6.0 

(Dette innlegget ble oppdatert 7. april kl 21.15 med fullstendig resultatliste.)

Kommentarer:

Skriv en ny kommentar:

Navn:
Husk meg ?

E-post:


URL:


Kommentar:


Trackback
Trackback-URL for dette innlegget:
http://app.nettblogg.no/trackback/ping/5247445
hits